De Keuken Kampioen Divisie voorspellingen!
De dikgedrukte clubs zijn de promovendi van de voorspeller…
Eelco Vinke (Meestervoorspeller Eerste Divisie 2019)
  1. De Graafschap
  2. GA Eagles
  3. NEC
  4. Cambuur
  5. Jong Ajax
  6. Excelsior
  7. Roda JC
  8. MVV
  9. Almere city
  10. Jong PSV
  11. Helmond sport
  12. Eindhoven
  13. Volendam
  14. Den Bosch
  15. Dordrecht
  16. Jong Utrecht
  17. Jong AZ
  18. Telstar

Topscorer KKD: Sven Braken

Han Balk (Supporter GA Eagles)

  1. Cambuur
  2. De Graafschap
  3. Go Ahead Eagles
  4. Excelsior
  5. Jong PSV
  6. Almere
  7. Jong Ajax
  8. Eindhoven
  9. RODA
  10. Dordrecht
  11. NEC
  12. Oss
  13. NAC
  14. MVV
  15. Jong AZ
  16. Volendam
  17. Telstar
  18. Den Bosch
  19. Helmond
  20. Jong Utrecht

Topscorer: Venema

TEAM FootballCulture (Kenners van buiten de lijnen)

  1. Telstar
  2. GA Eagles
  3. SC. Cambuur
  4. De Graafschap
  5. Almere City
  6. NAC Breda
  7. FC Den Bosch
  8. FC Dordrecht
  9. Excelsior
  10. FC Eindhoven
  11. FC Volendam
  12. Roda JC
  13. Helmond Sport
  14. MVV
  15. NEC
  16. TOP Oss
  17. Jong Ajax
  18. Jong AZ
  19. Jong FC Utrecht
  20. Jong PSV

Topscorer: Richard van der Venne

Note: We willen graag wel ff melden dat we echt de ballen verstand van voetbal hebben. We hopen vooral dat het een sfeervol seizoen wordt met veel gekkigheid. Wie er dan kampioen wordt maakt ons verder weinig uit.

Sjors Brugge (Oud-speler GA Eagles en FC Twente)

  1. Cambuur
  2. De Graafschap
  3. Excelsior
  4. NAC Breda
  5. Jong Ajax
  6. NEC Nijmegen
  7. Go Ahead Eagles
  8. Den Bosch
  9. Roda JC
  10. Almere City FC
  11. Jong PSV
  12. MVV Maastricht
  13. Volendam
  14. TOP Oss
  15. Telstar
  16. Dordrecht
  17. FC Eindhoven
  18. Jong AZ
  19. Helmond Sport
  20. Jong FC Utrecht

Topscorer: L. Traore

Roy Beumer (columnist DRTV Sport)

  1. NAC
  2. De Graafschap
  3. NEC
  4. Jong PSV
  5. jong Ajax
  6. Excelsior
  7. Cambuur
  8. Almere city
  9. Go Ahead Eagles
  10. Roda JC
  11. fc Den Bosch
  12. Top Oss
  13. Volendam
  14. MVV
  15. Eindhoven
  16. Telstar
  17. jong AZ
  18. Helmond Sport
  19. Dordrecht
  20. jong FC Utrecht

Topscorer: Jonathan Okita

Erik van Luttikhuizen (Eindredacteur Drtv Sport)

  1. Jong Ajax
  2. De Graafschap
  3. SC Cambuur
  4. Almere City
  5. NEC Nijmegen
  6. MVV Maastricht
  7. Excelsior
  8. NAC Breda
  9. Go Ahead Eagles
  10. Jong PSV
  11. Roda JC
  12. FC Den Bosch
  13. FC Volendam
  14. FC Eindhoven
  15. TOP Oss
  16. FC Dordrecht
  17. Telstar
  18. Helmond Sport
  19. Jong AZ
  20. Jong FC Utrecht

Topscorer: Ralf Seuntjens

Alfred Knippenberg (Teammanager GA Eagles)

Kampioen KKD: De Graafschap

Promoveren: NAC en GA Eagles

Erdal Ascipinar (Columnist DRTV Sport)

  1. nac breda
  2. Go Ahead Eagles
  3. de graafschap
  4. nec nijmegen
  5. roda jc
  6. excelsior
  7. jong ajax
  8. jong psv
  9. mvv
  10. cambuur
  11. telstar
  12. fc den bosch
  13. top oss
  14. fc almere
  15. jong az
  16. fc volendam
  17. jong utrecht
  18. eindhoven
  19. fc dordrecht
  20. helmond sport

Topscorer Traore

Jules Reimerink (Speler Sportfreunde Lotte en oud-Eagle)

  1. Jong Ajax
  2. GA Eagles
  3. NAC Breda
  4. NEC
  5. Excelsior
  6. Jong PSV
  7. MVV Maastricht
  8. FC Volendam
  9. De Graafschap
  10. FC Den Bosch
  11. Cambuur
  12. Jong AZ
  13. Almere City
  14. Roda JC
  15. TOP Oss
  16. Telstar
  17. FC Eindhoven
  18. Jong FC Utrecht
  19. FC Dordrecht
  20. Helmond Sport

Topscorer: Ralf Seuntjens

Milan Keskin (Eindredacteur DRTV Sport)

  1. Excelsior
  2. NAC Breda
  3. De Graafschap
  4. Jong Ajax
  5. Cambuur
  6. Jong PSV
  7. Roda JC
  8. NEC
  9. GA Eagles
  10. Almere City
  11. FC Den Bosch
  12. Jong AZ
  13. MVV
  14. FC Eindhoven
  15. FC Volendam
  16. TOP Oss
  17. Telstar
  18. Helmond Sport
  19. FC Dordrecht
  20. Jong FC Utrecht

Topscorer Joël Zwarts

Bozen van het Oosten (Meestervoorspellers Eredivisie 2019)

  1. nac
  2. jong Ajax
  3. graafschap
  4. Excelsior
  5. Roda jc
  6. go ahead
  7. nec
  8. den Bosch
  9. cambuur
  10. Almere
  11. Oss
  12. mvv
  13. volendam
  14. jong psv
  15. Eindhoven
  16. Telstar
  17. Dordrecht
  18. jong az
  19. Helmond
  20. jong Utrecht

Topscorer: Dogan

Marnix Kolder (Goalgetter van weleer en oud-Eagle)

  1. Excelsior 
  2. graafschap 
  3. cambuur
  4. jong Ajax
  5. jong PSV
  6. telstar
  7. Nec
  8. NAC
  9. go Ahead
  10. Almere
  11. top oss
  12. Roda
  13. Volendam
  14. MVV
  15. den Bosch
  16. Eindhoven
  17. jong az
  18. dordrecht
  19. Helmond
  20. jong Utrecht
Topscorer Plet

Joran Willemstein (Redacteur DRTV Sport)

  1. De Graafschap
  2. NAC Breda
  3. Excelsior
  4. Go Ahead Eagles
  5. Roda JC
  6. Cambuur Leeuwarden
  7. NEC
  8. Jong Ajax
  9. Jong PSV
  10. FC Den Bosch
  11. Almere City FC
  12. MVV
  13. FC Eindhoven
  14. FC Volendam
  15. Top Oss
  16. Jong AZ
  17. FC Dordrecht
  18. SC Telstar
  19. Helmond Sport
  20. Jong FC Utrecht

Topscorer: Ralf Seuntjens

Robert Heukels (Columnist DRTV Sport en hoofdredacteur WENDY)

  1. Jong Ajax
  2. Cambuur Leeuwarden
  3. De Graafschap
  4. NAC Breda
  5. Jong PSV
  6. Excelsior
  7. Almere City
  8. NEC
  9. Go Ahead Eagles
  10. Top Oss
  11. Roda JC
  12. Telstar
  13. FC Volendam
  14. Eindhoven
  15. FC Den Bosch
  16. MVV
  17. Jong AZ
  18. Dordrecht
  19. Helmond Sport
  20. Jong Utrecht

Topscorer: Traore (Jong Ajax)

Patrick Kieftenbelt (Verslaggever Drtv Sport/SportLive)

  1. Graafschap
  2. Excelsior
  3. NAC
  4. NEC
  5. Go Ahead Eagles
  6. Jong Ajax
  7. Roda
  8. Jong PSV
  9. Cambuur
  10. Almere City
  11. MVV
  12. Volendam
  13. Top Oss
  14. Telstar
  15. FC Eindhoven
  16. FC Dordrecht
  17. FC Den Bosch
  18. Helmond Sport
  19. Jong AZ
  20. Jong Utrecht

Topscorer: Huseyin Dogan

Foto Henny Meijerink

Edwin Lugt (Oud-voorzitter GA Eagles)

  1. Cambuur Leeuwarden
  2. NAC Breda
  3. De Graafschap
  4. Jong Ajax
  5. NEC Nijmegen
  6. Jong PSV
  7. Excelsior
  8. Go Ahead Eagles
  9. Almere City
  10. Roda JC
  11. FC Oss
  12. MVV
  13. Telstar
  14. FC Eindhoven
  15. FC Volendam
  16. FC Den Bosch
  17. Jong AZ
  18. FC Dordrecht
  19. Jong FC Utrecht
  20. Helmond Sport

Topscorer: Robert Muhren