Vanavond, trekken de wolken zich terug voor een avondje sterrenkijken! Het wordt zo helder dat je bijna de ijsberen op de Noordpool kunt zien. En ja, het wordt frisjes, dus pak die extra deken er maar bij, want het kwik duikt richting het vriespunt.
Morgenochtend? Nou, de zon heeft er zin in! Bereid je voor op een ochtend vol vitamine D. De middag blijft ook nog even zonnig, perfect voor een terrasje, maar pas op, later op de dag komen de wolken weer roet in het eten gooien. Maar hey, met 15 tot 17 graden is het nog steeds beter dan een dagje binnen zitten, toch?
En dan de nacht naar zaterdag… de regen maakt een snelle exit, alsof hij een belangrijke afspraak heeft. Gelukkig maar, want zaterdag wordt een droge dag met af en toe een glimp van de zon. Het wordt wel iets frisser, dus die zomerjas mag weer even in de kast blijven hangen. Maar geen zorgen, met 10 tot 14 graden is het nog steeds prima weer om eropuit te gaan!”