SV Schalkhaar

Nieuw: Joost Brouwer (FC RDC), Pieter Ebbers (GAE jeugd O19), Tristan Berghuis (WSV Apeldoorn), Bram de Haas  (SC Overwetering), Jesper Lukassen, Luuk ter Mate, Bekir Eser en Marijn Roelofs (allen eigen jeugd O19)

Weg: Paul Roetert (ABS), Salih Bayraktar, Mertcan Mor en Ahmet Erdem (allen Turkse Kracht), Frans van Oldeniel (Rohda Raalte), Jeremy Bruins, Justin Bootsveld en Sven Kelder (allen De Gazelle), Mattis Janse en Nick Mulder (lager elftal Schalkhaar)

Trainer: Marcel Geestman

 

FC RDC

Nieuw: Carst Winter (Activia), Martin Kok (Sp. Deventer), Jürgen Siepelinga (Vv Niekerk), Tesh Ros (Eig. gelederen), Mehmet Kisa (Be Quick Zutphen), Jorrit Draaijer, Teun Borkent, Kadir Taflan en Jacob Anindjola (allen uit 2e elftal) en Rob Riksten, Gijs Borkent en Matthias Anindjola (allen uit O19), Ramon Wolfkamp en Mathieu Steenbergen (SV Raalte)

Weg: Joost Brouwer (Schalkhaar), Marc Brouwer (Colmschate), Bas Kuenen (stopt), Aldo Joaquim (stopt), Edwin Zeegers (Activia), Lars Wagenaar (Helios zat.) en Abdou Secka (stopt)

Trainer: Jacob Ensing

 

Turkse Kracht 

Nieuw: Ahmet Erdem (Schalkhaar), Oguzhan Sahin (CSV Apeldoorn), Salih Bayraktar (Schalkhaar), Abdullah Kilic, Yusuf Yetim en Halil Mor (allen IJsselstreek) en Mertcan Mor (Schalkhaar)

Weg: Furkan Kazci (Sallandia)

Trainer: Olivier van der Kuil

Activia

Nieuw: Edwin Zeegers (FC RDC), Zemir Mujic, Leroy Fernandes en DC Mekking (IJsselstreek), Lars Hekkert en Siebe Koers (eigen jeugd)

Weg: Carst Winter (FC RDC), Yorrick Betz (Gorssel), Frank Oosterwegel (stopt)

Trainer: Resit Schuurman

 

Colmschate

Nieuw: Marc Brouwer (FC RDC), Bora Akman (Voorwaarts), Leon Hekking (Rohda Raalte), Phil de Witte, Jaroah Sneller, Stan Wakkermans, Noah Patty, Israel Blom, Wieger Heerts, Gijs van der Kwast, Mathew Harris en Tom Stolk (allen JO19) en Jorren Nijenhuis (Helios zat.) 

Weg: Raymond Locht (stopt), Michel Versluis (stopt), Jordy Molemans (Go Ahead) en Daniel de Gught

Trainer: Rob Haveman

 

Helios zondag 1. 

Nieuw: Jesse Bloemsma, Nick Pinkster en Nick en Davy Beekman(allen jeugd Helios), Roy Smijtink (van zat. Helios) en Niels Pothoven (2e)

Weg: Jonas Dijkstra (IJsselstreek), Bas Dijkhuis (stopt)

Trainer: Harry Decheiver

Diepenveen

Nieuw: Jim Willemsen, Dennis Roeterd, Fabian Metz en Pepijn Wollenberg (eigen jeugd)

Weg:

Trainer: Martin Dollenkamp

 

De Gazelle

Nieuw: Jeremy Bruins, Justin Bootsveld, en Sven Kelder (beide Schalkhaar) en Bailey Bruins (IJsselstreek) en Tom Linker (Sportclub Deventer)

Weg: Niels Maas (stopt) en Alexander Gallas (lager elftal), Justin Post en Marc van den Berg (Sp. Deventer)

Trainer: Joost ter Stege

 

ABS Bathmen

Nieuw: Jasper Broekhuis, Paul Roetert (Schalkhaar)

Weg:

Trainer: Hans van der Hoop

 

Lettele

Nieuw: Stefan Beltman (Rohda Raalte)

Weg:

Trainer: Dirk Beldman

Davo

Nieuw: Raymond Pothoven (IJsselstreek)

Weg: Almir Fizovic (Epse), Rowan van den Hurk (Barbaros).

Trainer: Patrick Wijsman

 

Sportclub Deventer

Nieuw: Justin Post en Marc van den Berg (De Gazelle), Joel Danhof (MSC) en Mohamed Ghoudane (PVC), Floris Lagerweij (Sallandia)

Weg: Martin Kok (FC RDC), Burak Kazci (stopt), Tom Linker (De Gazelle)

Trainer: Johan van Ommen

Foto;
Tb.Th.L. DW
‏ @TTLDW

Koninklijke UD

Nieuw:

Weg:

Trainer: Ralph Mens

 

Sallandia

Nieuw: Furkan Kazci (Turkse Kracht), Marco van Meeteren en Luc van Meeteren

Weg: Jeffrey Heijnekamp, Dailey Klomp, Mitch Regelink, Andy Roroa, Dillen Kornet, Delano Kiffen en Mitchel Kiffen (allen naar IJsselstreek), Maurice van Bussel (GA Eagles O19), Mickey Kuper (stopt), Floris Lagerweij (Sp. Deventer) en Joris Colenbrander (Achilles’12)

Trainer: Lorenzo Bink

 

IJsselstreek

Nieuw: Moreno Belt (DVV Go Ahead), Jeffrey Heijnekamp, Dailey Klomp, Mitch Regelink, Andy Roroa, Dillen Kornet, Delano Kiffen en Mitchel Kiffen (allen Sallandia) en Jonas Dijkstra (Helios)

Weg: Abdullah Kilic, Yusuf Yetim en Halil Mor (allen Turkse Kracht) en Fabian Kruize (stopt), Zemir Mujic, Leroy Fernandes en DC Mekking (allen Activia), Raymond Pothoven (Davo), Rinus Haverhoek (zaterdagteam) en Bailey Bruins (De Gazelle)

Trainer: Mitchel de Groot

DVV Go Ahead

Nieuw: Jordi Roosblad, Jordy Molemans (Colmschate), Unique Mitchel, Tom Ligtenberg (allen clubloos) en Mike Huisman (Davo jeugd).

Weg: Moreno Belt (IJsselstreek), Glenn Adelerhof (Gorssel)

Trainer: Bart Vos

Toevoegingen aan deze lijst? Mail de sportredactie!

sport@deventerrtv.nl