Go Ahead Eagles Onder-19 (Tweede Divisie A):
Aron Bencke (HSC ’21), Maurice van Bussel (Sallandia), Mike Cyubahiro (Vitesse), Quiermo Dumay, Robbert den Dunnen, Mario Francismouth, Don Gambier (Zeeburgia), Kevin Greeven, Geruluit Hardenberg, Kaan Kisa, Olaf Kok, Djordy de Lorme (Vitesse), Didier Martel (CSV Apeldoorn), Thomas Meurs (Sportclub Lochem), Diego Paais, Joel Riedewald (Zeeburgia), Iede Schokker, Michalis Spiridakis, Mischa van der Stoel, Coen Temminck, Tayrell Wouter (FC Twente), Omar Yakubu (CSV Apeldoorn), Ruben Zimonyi (Buitenlust).

Technische staf / begeleidingsstaf Onder-19:
Erik Zandstra (trainer/coach), Joost van Eck (stagiair) Henk Veenstra (teammanager), Herman Bril (assistent-scheidsrechter), Dionne Rothuis (verzorger)

Bekijk hier de competitie-indeling van Go Ahead Eagles Onder-19 in de Tweede Divisie A.

Go Ahead Eagles Onder-17 (Tweede Divisie A):
Siem Askamp, Milan Berenschot, Ivan van den Berg, Rens Boer (Alphense Boys), Morris Broekhof, Dinand Burgmeijer, Vincent Derksen (SV Epe), Kevin van Dieren (VV Nunspeet), Bruno van den Dungen, Lars Groenendijk, Stan ter Haar, Jordy Halfwerk (SVI), Gijs Hovius (FC Utrecht), Levy Hulzebos, Sven Jansen (Schalkhaar), Ruben Katerberg, Volkan Kemence, Frank Kramer, Lateef Omidiji, Pim Saathof, Nick van der Steege (SVI), Robbin Weijenberg, Simon Zweers.

Bekijk hier de competitie-indeling van Go Ahead Eagles Onder-17 in de Tweede Divisie A.

Technische staf / begeleidingsstaf Onder-17:
Uğur Yildirim (trainer/coach), Thymo Brouwer (assistent-trainer), Jimmy Barnhoorn (assistent), Michael Dellink (teammanager)

Go Ahead Eagles Onder-15 (Eerste Divisie):
Calvin Beer, Wyke Dirven (Sportclub Enschede), Dielan Ghafour, Brian Goudbeek, Bram Halfman, Jorn Hekkert, Lucas Hulsbergen, Luuk Janssen (Schalkhaar), Ibrahima Kouyate, Hugo Lacroix (Vitesse), Dries Martens, Mohamed Galif, Leon Opdam, Mikai Özcan, Tim Spijkerman, Finn Steinvoort, Luuk Udink, Mees de Weerdt, Yari Westerbeek.

Bekijk hier het competitieprogramma van Go Ahead Eagles Onder-15 in de Eerste Divisie-laag.

Technische staf / begeleidingsstaf Onder-15:
Tristan Berghuis (trainer/coach), Bram Meuwissen (assistent-trainer), Jelle van der Valle (teammanager), Lenneke Bouwman (verzorger)

Go Ahead Eagles Onder-13 (Eerste Divisie):
Joep Bakker (Helios), Hugo Bruil (WSV), Boris van Dieren (Schalkhaar), Caio Ferreira Pires (BWO), Mathijs Gilsing (FC Zutphen), Merijn van Grootel (JCO), Stijn Hegeman (VV Hellendoorn), Ayden Kodden, Jonathan Mathias (Schalkhaar), Rasheed Omidiji, Sil Oudenampsen (Witkampers), Daan Roetgering (Enter Vooruit), Sam Simons, Thijs Smink, Senne Stempher (SC Overwetering), Bram Swienink (BVV Borne), Cas Visscher, Jesse Wijnstok.

Technische staf / begeleidingsstaf Onder-13:
Jip Ellenbroek (trainer/coach), Patrick Kieftenbelt (assistent-trainer), Jeroen van Sluijters (teammanager), Henk Timmermans (assistent-scheidsrechter)

Bekijk hier het competitieprogramma van Go Ahead Eagles Onder-13 in de Eerste Divisie-laag.