Herdenkingsbijeenkomst 4 mei in Diepenveen
Op zondag 4 mei herdenken we gezamenlijk alle burgers en militairen die in het Koninkrijk der Nederlanden of elders in de wereld zijn omgekomen of vermoord. We staan stil bij de slachtoffers van de Tweede Wereldoorlog, de koloniale oorlog in Indonesië, en de oorlogssituaties en vredesoperaties die daarop volgden.
De herdenkingsbijeenkomst start om 19.00 uur in de Dorpskerk in Diepenveen, waar Jan Pronk een toespraak zal houden over het thema:
“80 jaar Vrijheid”
De muzikale omlijsting wordt verzorgd door het Dubbelkwartet DoréVocaal en organist Fredrik Kwakkel.
Na de plechtigheid lopen we gezamenlijk in stilte naar de Gemeentelijke begraafplaats aan de Roeterdsweg, waar we eer betonen aan de oorlogsgraven en het monument voor de zeven overleden RAF-vliegeniers.
Sempre Crescendo zal koraalmuziek spelen, de taptoe blazen en het Wilhelmus begeleiden.
Om ca. 19.45 uur vertrekt de Stille Tocht vanaf de Dorpskerk.
De bijeenkomst in de kerk is ook live te volgen via: www.kerkomroep.nl, plaats Diepenveen.
Commissie Herdenking 4 mei Diepenveen
Hopelijk sluit dit goed aan bij wat je nodig hebt! Laat me weten als je nog iets wilt aanpassen.